• Licencjonowane Ośrodki

NZOZ MEDOX


Klinika Medox znajduje się w malowniczej okolicy dorzecza czterech rzek: Wisły, Narwi, Bugu i Wkry. Nasza lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój, która jest niezwykle ważnym czynnikiem prowadzonych terapii.

W Klinice realizujemy leczenie alkoholizmu, narkomanii, czy lekomanii. Przeprowadzamy także terapie dedykowane depresji, zaburzeniom psychicznym oraz niektórym zaburzeniem neurologicznym. Kadra pracująca w Klinice Medox, to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zajmujący się leczeniem uzależnień od lat. Wszyscy posiadają długi staż pracy w publicznych placówkach służby zdrowia.Naszym Pacjentom oferujemy jedno i dwuosobowe pokoje z łazienkami oraz dostęp do sali zabaw i rekreacji, siłowni, sauny, solarium oraz bezprzewodowego Internetu. Możliwy jest również pobyt z wyżywieniem, przygotowanym w oparciu o zalecenia dietetyków.

Każdy Pacjent, który opuszcza Klinikę, otrzymuje dokładne wytyczne dotyczące dalszego leczenia oraz możliwość kontaktu z naszymi specjalistami w każdej chwili. W przypadku chęci kontynuowania terapii odwykowej bliżej miejsca zamieszkania, zajmujemy się znalezieniem odpowiednich ośrodków terapii uzależnień.

NZOZ MEDOX

05-180 Pomiechówek
Nowy Modlin 43

NIP 531-163-87-01

KSIĘGA REJESTROWA
Nr księgi 000000022338

NZOZ MEDOX