• Licencjonowane Ośrodki

Ośrodek Terapii Uzależnień Terapie od Zaraz


Terapie od Zaraz to certyfikowany prywatny ośrodek leczenia uzależnień. Tutaj znajdziesz pomoc w swojej największej życiowej walce o zdrowie i powrót do normalnego życia. Zgłaszając się do nas wykonujesz pierwszy, najważniejszy krok na drodze do trzeźwości i zerwania z nałogiem. Pomożemy Ci zrozumieć swoją chorobę, pokonać słabości, nauczymy alternatywnych metod walki ze stresem, zmęczeniem i negatywnymi emocjami.

Alkohol dla wielu osób staje się sposobem na przełamanie rutyny, odprężenie i relaks. Blokowanie negatywnych emocji to główny powód, dla którego człowiek zaczyna sięgać po kieliszek coraz częściej. Niestety efekt oderwania od problemów i beztroski jest krótkotrwały, a chwile trzeźwości znowu wzmagają poczucie przygnębienia, bezsilności i nerwowości. Wkrótce okazuje się, że jedno piwo czy drink to za mało i sięgamy po więcej. Osoba uzależniona przestaje radzić sobie z codziennym funkcjonowaniem bez alkoholu. Podstawowym problemem stojącym na przeszkodzie w skutecznym leczeniu jest nieprzyznawanie się do uzależnienia. Alkoholik bagatelizuje swój stan, nie słucha próśb ani rad swoich bliskich, podporządkowując nałogowi całe swoje życie. Ośrodek terapii dla alkoholika często okazuje się jedynym rozwiązaniem dla uratowania zdrowia, rodziny i kondycji psychicznej osoby uzależnionej.

Ośrodek leczenia alkoholizmu i hazardu Terapie od Zaraz to miejsce, w którym znajdziecie profesjonalną opiekę medyczną i psychoterapeutyczną.

Ośrodek Terapii Uzależnień „Terapie od Zaraz”

Grzechynia 647
34-220 Maków Podhalański
województwo małopolskie, powiat suski

KSIĘGA REJESTROWA
Nr księgi 000000161018

Ośrodek Terapii Uzależnień Terapie od Zaraz